БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я!

     20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози.

   Керівник Черкаського відділення ВГО «ДОННА» Краєва Л.М. відкриває зустріч

    Кожен рік жінки, які об’єднались у громадську організацію і борються з цим недугом, в цей день зустрічаються для того, щоб показати собі та оточуючим, що рак – це не вирок, а лише діагноз, з яким можна боротись та пермогти! 

Краєва Л.М. та лікарі КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» Драган В.Ф. та Зубрило А.Ю. 

     В цьому році громадська організація «Донна» в Черкасах організувала зустріч 25 жовтня, на яку були запрошені люди та організації, що небайдужі до жінок, які перенесли рак молочної залози, і намагаються підтримувати їх в боротьбі з недугом. З кожним роком такі зустрічі стають все менш офіційними та більш невимушеними і дружніми, з відтінком домашньої теплоти та підтримки. Впродовж відведеного часу присутні мають змогу обговорити найгостріші проблеми, порадіти річним досягненням як організації, так і кожної жінки, оцінити творчі здобутки, поскільки члени організації займаються вишиванням, малюванням, співами, пишуть проникливі вірші, та обговорити плани на наступний рік.

 Виступ заступника начальника Управління праці та соціального захисту населення Соснівського району Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Матвійчук Н.М.

Директор Територіального центру соціальної допомоги Соснівського району Щербак А.В

     Із запрошених були присутні представники Територіального центру соціальної допомоги Соснівського району м. Черкаси, КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР», Управління праці та соціального захисту населення ОДА, які мали змогу оцінити роботу організації, відповісти на питання присутніх та обговорити шляхи інтеграції цієї категорії жінок в активне суспільне життя.