Співпраця з громадськими організаціями

Всеукраїнська громадська організація «Конфедерація громадських організацій інвалідів України»  є об’єднанням громадських організацій інвалідів, створена з метою узгодження дій, спрямованих на поліпшення становища інвалідів в Україні, підвищення ролі й соціального статусу громадських організацій інвалідів у суспільстві, задоволення та захист конституційних прав інвалідів, законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів.

Черкаське регіональне представництво: Каштан Сергій Миколайович

 Адреса:18002, м. Черкаси, вул. Благовісна

www.vsgo.org.ua

Всеукраїнське громадське об?єднання «Національна Асамблея інвалідів України»  є всеукраїнським добровільним неприбутковим об’єднанням всеукраїнських і обласних, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя громадських організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю. Метою діяльності НАІУ є поліпшення положення людей з інвалідністю в Україні, підвищення їх ролі і соціального статусу в суспільстві, сприяння захисту їх конституційних прав і загальних інтересів.

Офіційний сайт: www.naiu.org.ua

E-mail: office@naiu.org.ua

Всеукраїнська громадська організація «Донна» є об`єднанням жінок, прооперованих за діагнозом рак молочної залози, яке здійснює їх підтримку, сприяє соціальному захисту, реабілітації i створенню необхідних умов для одужання.  «Донна-Україна» — член всесвітньої організації The Reach to Recovery International breast cancer support network.

Адреса:18000, м. Черкаси, пров. Судовий 9\2

Краєва Людмила Миколаївна 0472 45 39 85,  097 590 71 76

www.donna.ua

Черкаська обласна організація «Я не сама« є добровільним об’єднанням жінок, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози і готові допомогти іншим жінкам боротись за своє здоров’я та повноцінне життя. Організація спрямовує свою діяльність на інформування жінок щодо профілактики та своєчасного виявлення жіночих захворювань, сприяє в організації консультацій спеціалістами; надає психологічну підтримку під час лікування, допомагає у фізичному та моральному відновленні після нього; надає консультації з приводу протезування.

м. Черкаси, вул. Менделєєва 7
Обласний онкологічний диспансер (мамологічне відділення)

Тамара Іванівна 067 470 07 87

Ольга Володимирівна 067 473 97 63

Українське товариство глухих (УТОГ) є Всеукраїнською громадською організацією інвалідів з порушенням слуху, основним завданням якої є організаційне об?єднання нечуючих громадян України, надання їм допомоги в професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захист їх законних прав і інтересів та утвердженні статусу громадян, всебічно інтегрованих у суспільство. З цією метою у Товаристві функціонують 24 обласних та Кримсько-автономно-республіканська організація УТОГ, а також 130 територіальних організацій УТОГ, що загалом об?єднують майже 50 тисяч громадян України з порушенням слуху.

Черкаська обласна організація:

м. Черкаси, вул. Піонерська, 17, оф.40

Тел.: 0472 45 85 43

З детальною інформацією про Товариство можна ознайомитись на офіційному сайті Центрального правління УТОГ

www.utog.org

Товариство Червоного Хреста України — неприбуткова, всеукраїнська, добровільна, громадська, гуманітарна організація. Товариство є провідною неурядовою  організацією, яка займається гуманітарною діяльністю. Основною метою діяльності Товариства є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері. В кожній області існує обласна організація Червоного Хреста, яка займається питаннями надання гуманітарної допомоги, де можна дізнатися про пункти першої допомоги, пункти прокату (милиць тощо), банки одягу, медико-соціальні центри.

Товариство Червоного Хреста в Черкаській області

 18008 м. Черкаси, вул. Смілянська, 131/1,
тел. (0 472) 63-87-34
Гретченко Іван Іванович

 www.redcross.ck.ua

Сайт стомованих пацієнтів є першим в Україні сайтом стомованих пацієнтів, на якому можна знайти відповіді на багато актуальних питань, що можуть покращити якість життя стомованих пацієнтів (особливості догляду, рекомендації з харчування, інформацію щодо засобів догляду за стомою, громадські організації, статті провідних спеціалістів України, рекомендації лікарів, життєві історії та поради). Сайт надасть інформаційну підтримку, допоможе адаптуватись до нового життя, адже людина зі стомою може вести нормальний стиль життя, народжувати та виховувати дітей, працювати та подорожувати.

www.astom.kiev.ua

Всеукраїнська організація жінок-інвалідів «ДОННА» 

«Підтримаємо, Допоможемо, Підкажемо».

Цей девіз лунає з 1997 року в 30 містах України, для всіх жінок, які перенесли онкологічну операцію з мастектомії. А почалося все в місті Києві. Засновник всеукраїнської організації жінок-інвалідів «ДОННА» Ященко Лариса Олександрівна на протязі шістнадцяти років переймається проблемами кожної жінки.

З 2007 року філіал організації існує в Черкасах. Активісти організації – це всі жінки після вище вказаної операції, які об’єдналися заради майбутнього, для сприяння жінкам у їх соціальному захисті, реабілітації, створенню необхідних умов для одужання в соціумі. Краєва Людмила Миколаївна, керівник Черкаського обласного відділення забезпечую жінок протезами та допоміжними засобами, вислуховує кожного, хто звертається до неї з проблемою. Найголовнішим завдання організації є психологічна підтримка, тому що відчуття безпорадності, неможливості допомогти близькій людині змушує родичів психологічно сторонитися онкохворого, який і так відчуває, що до нього ставляться по особливому інші люди, включаючи медичних працівників. Коли людина заганяє всередину свої емоції, вони починають губити його зсередини і витрачають даремно так потрібні йому життєві сили.

Тільки людина, яка перенесла всі ці негаразди зможе підказати вирішення проблеми.

Жінки, які входять до громадської організації жінок-інвалідів «ДОННА» в Черкасах, завзято займаються вишиванням ікон та картин бісером, малюванням та декоративно-прикладним мистецтвом, написанням віршів, співами. Це сприяє гармонізації їх морального та душевного стану, реабілітації після перенесеної операції та довготривалого лікування.

 

 

 

Систематично проводяться зустрічі жінок, які входять до організації. Організовуються конкурси, проводяться свята, виїзди на екскурсії, паломництво до святих місць.

 

 

 

В липні 2012 року голова Черкаського відділення Людмила Миколаївна провела Всеукраїнську конференцію «Інвалідність з діагнозом мастектомія в Україні, її проблема і вирішення. Статус жінки після перенесення операції.» за сприяння міських депутатів, на яку з’їхалися представники організації з багатьох міст України.

Також спільно з Черкаським обласним відділенням «Дитячий фонд України», «Конфедерацією громадських організацій інвалідів України» та Дитячим фондом «Сила доброти» 20 квітня 2013 року провели V міський відкритий інтегрований фестиваль осіб з обмеженими можливостями «Материнська любов». Конкурс серед дітей з обмеженими можливостями у номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво та поезія, образотворче та прикладне мистецтво.

 

Звертайтесь до нашої організації і ми Підтримаємо, Допоможемо, Підкажемо.