«Будьмо здорові незважаючи ні на що!»

     20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози.

  Щороку громадські організації, засоби масової інформації, провідні лікарі-спеціалісти проводять ряд заходів, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей до цієї проблеми.

     21 жовтня в студії телерадіокомпанії «Рось» відбувся прямий ефір програми «Будьмо здорові!», на якому обговорювались особливо гострі питання профілактики, ранньої діагностики, новітніх методів лікування та реабілітація жінок, які перенесли  рак молочної залози.

     Як і у всьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає (в середньому на 1-2% за рік) і в даний час у структурі онкопатології жінок рак грудної залози займає одне з перших місць. Кожні 30 хвилин в країні виявляється новий випадок раку молочної залози, і щогодини від нього вмирає одна жінка. В цілому щорічно по всій Україні це грізне захворювання забирає життя майже 7,5 тис. жінок.

     Ведучі програми Компанієць Г.І. та Гайдай І.В. запросили в студію Палійчук О.В., гінеколога-онколога Черкаського онкодиспансеру, Зубрило А.Ю., лікаря-психолога Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи, Баранецьку Т.І., керівника громадської організації «Я НЕ САМА», Краєву Л.М., керівника черкаського відділення громадської організації «ДОННА», та жінок, які представляли ці організації та готові були поділитися  з глядачами своїми життєвими історіями та досвідом.

     Метою цьогорічної програми стало звернення до глядачів, які небайдужі до цієї проблеми і до свого здоров’я, та до глядачів, які волею випадку увімкнули телевізор в цей час, демонстрацією того, що рак молочної залози – це лише діагноз, і вчасно пролікована жінка може повернутись до звичного їй життя, відчувати його повноту, працювати, народжувати дітей і просто бути щасливою!