Урочистості з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану

     14 лютого 2019 року, напередодні дня тридцятої  річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в КЗ “ЧОЦ МСЕ ЧОР” відбулись урочистості з нагоди цієї події. В заході взяли участь представники Центру МСЕ, громадські організації учасників бойових дій, людей з інвалідністю, засоби масової інформації.

   Щорічно 15 лютого ми віддаємо шану тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Це день скорботи і пам’яті про тих, хто не повернувся додому з афганської війни, і свято для тих, хто залишився живий і тепер серед нас.

 

      В Черкаському Центрі МСЕ багато років працюють люди, які гідно пройшли пекло Афганської війни. Це Попов Анатолій Іванович та Шапран Микола Васильович.
   Від всеукраїнських та громадських організацій Черкащини,   цим співробітникам були вручені заслужені нагороди за виконання  інтернаціонального обов ‘язку  та збереження пам’яті про ті  непрості часи.

       А перед молодим поколінням стоїть завдання не повторити  помилки минулих років по відношенню до учасників бойових дій, які приймали участь в АТО. Питання організації та надання  реабілітаційної допомоги , соціального захисту цієї  категорії громадян України сьогодні є пріоритетним в державі.