Пневмомасажер для жінок після мастектомії

     Комісії МСЕ в межах своїх повноважень повинні контролювати виконання ІПР з усіма зацікавленими сторонами реабілітаційного процесу. В ході перевірок було виявлено, що не всі реабілітаційні заходи реалізуються в повному обсязі. Наш заклад зіткнувся з питанням реабілітації жінок після мастектомії, а саме післяопераційними ускладненнями, такими, як лімфостаз. В процесі співпраці з громадськими організаціями представники «Донни» та «Я не сама» привернули увагу до цієї проблеми. Виявляється в Черкаській області лише два пневмомасажери, але їх можливості обмежені, в зв’язку з великою кількістю жінок, які потребують цієї процедури. Тому працівники нашого Центру ініціювали збір коштів на придбання двох пневмомасажерів.

     25.11.2013р. в територіальному центрі соціальної допомоги Соснівського району міста Черкаси було презентовано пневмомасажер, придбаний за участю благодійного фонду «Наддніпрянський фонд», президентом якого являється співробітник нашого закладу Анна Харченко, людина з особливими потребами, яка, як ніхто інший, розуміє таких людей.

     Найближчим часом подібний захід відбудеться в м. Умань для наближення реабілітаційної допомоги до цього регіону.

     Голова спеціалізованої онкологічної МСЕК Теліженко О.В. наголосила, що процедура пневмомасажу проводиться після обстеження у лікаря ЛПЗ і при відсутності протипоказань, заповнюється ним план реабілітаційних заходів, а комісія МСЕ в індивідуальну програму реабілітації вносить цей реабілітаційний захід.