Зустріч з Всеукраїнською громадською організацєю «Донна»

6 вересня 2013 року відбулась чергова зустріч жінок Всеукраїнської громадської організації «Донна» Черкаського осередку, на яку було запрошено і представників КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР». Захід пройшов в дружній атмосфері у вигляді майстер-класу з виготовлення мотанок. Тему мотанки обрали невипадково, адже основною функцією «Донни» є підтримка жінок, що перенесли мастектомію, а вузликова лялька (мотанка) з давніх часів виконувала функцію сакрального оберегу. Всі присутні могли ознайомитись з особливостями створення таких ляльок, з історією, надприродними властивостями та самостійно створити свою.

З  КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» присутніми були заступник головного лікаря Семененко О.В., голова спеціалізованої онкологічної комісії Теліженко О.В., голова міжрайонної МСЕК №2 Макаренко С.В., лікар-психолог Зубрило А.Ю.

Всі присутні жінки мали змогу поспілкуватись з представниками комунального закладу та задати найбільш актуальні для них питання з реабілітації осіб з обмеженими можливостями.