Зустріч з представниками Черкаського протезного ортопедичного цеху

З метою покращення отримання протезно-ортопедичних виробів інвалідів Черкаської області  9 вересня 2014р. відбулась зустріч представників КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» та Черкаського протезного ортопедичного цеху Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Основною темою стало обговорення змін у законодавстві, шляхів спрощення процедури отримання протезно-ортопедичних виробів інвалідами Черкаської області, питань взаємодії Центру МСЕ та Протезно-ортопедичного цеху, спільні проекти. Фахівці МСЕ наголосили на крайній необхідності співпраці між лікарями лікувальних установ та протезним цехом, для того, щоб ще на етапі формування плану реабілітаційних заходів, для подальшого заповнення ІПР хворі та інваліди мали змогу ознайомитись з необхідними їм протезними виробами та технічними засобами реабілітації.

Лікарі-експерти Центру медико-соціальної експертизи мали змогу ознайомитись з лінійкою протезно-ортопедичних виробів, представлених у виставковому залі Сервісного центру, дізнатись про переваги та недоліки представлених засобів та в свою чергу ознайомити фахівців Черкаського протезно-ортепидичного цеху з особливостями складання Індивідуальних програм реабілітації інваліда (ІПР).

Начальник протезного цеху Дискант О. М. відмітив, що крісла колісні іноземного виробництва кращої якості ніж вітчизняні, а от, зокрема, українські візки вуличного типу є більш витривалими.

Гриценко Г.В. — лікар-ортопед з 30-річним стажем роботи в Черкаському протезному цеху