Засідання «круглого столу» з громадськими організаціями людей з обмеженими можливостями

11.07.2014р. представники КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» прийняли участь в засіданні «круглого  столу» з громадськими організаціями людей з обмеженими можливостями за участю представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, міськвиконкому.

У ході засідання присутні в залі представники громадських організацій інвалідів висловлювали свої думки та пропозиції з приводу  вирішення проблем, з якими стикаються інваліди в Черкаській області. Зокрема про наболіле говорили: голова обласної організації людей з обмеженими можливостями «День» Олександр Прилуцький, голова обласної організації «Союз організацій інвалідів України» Лідія Чаплюк, голова обласної громадської організації інвалідів «Діти – Чорнобиля» Ольга Янчук, представник обласної громадської організації інвалідів – ліквідаторів, потерпілих «Чорнобильський набат» Олександр Петренко, представники УТОГ та УТОС.

На заході була присутня лікар-психолог КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» Зубрило А.Ю., яка також є членом Черкаської обласної громадської організації стомованих хворих «Життя без бар’єрів».

Під час засідання обговорювали питання необхідності збереження та створення робочих місць для інвалідів, пільговий проїзд в транспорті, пенсійні нарахування людям з обмеженими можливостями, повернення повноважень розмитнення (стосовно надходжень гуманітарної допомоги з інших країн), можливості розвитку творчих здібностей людей зазначеної категорії.