Засідання «круглого столу» в Черкаському міському центрі зайнятості

5 жовтня 2016 року представники КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» взяли участь у засідання «круглого столу», що відбулося у приміщенні Черкаського міського центру зайнятості на тему: «Соціальний захист та проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема, осіб, звільнених з військової служби після участі у проведенні атитерористичної операції, та внутрішньо переміщених осіб з числа інвалідів».

 

Засідання відкрила директор Черкаського міського центру зайнятості О.Щербак. В своїй доповіді вона ознайомила присутніх тим, скільки безробітніх скористались послугами центру зайнятості, скільки працевлаштовано, скільки направлено на професійне навчання, тимчасові роботи. Поділилася проблемами з працевлаштування безробітних, людей з обмеженими фізичними можливостями (інвалідів).На жаль, з кожним роком, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями, які бажають працювати зменшується.

Послугами центру зайнятості скористалося 298 учасників АТО, з них 54 особи з інвалідність, 30 – внутрішньо переміщених осіб.

На сьогоднішній день в центрі зайнятості 900 вакансій для працевлаштування безробітних.

Активну участь в обговоренні питання працевлаштування, соціального захисту, пенсійного забезпечення, обмежень щодо працевлаштування осіб з інвалідністю взяли представники Департаменту хорони здоров’я, Департаменту соціальної політики ЧМР, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю, голови ЛКК, роботодавці.