“ Заочна” подорож по історичним куточкам Батьківщини

В 2008 році було створене районне громадське об’єднання “Асамблея інвалідів Драбівщини“, яке є членом Всеукраїнської спілки громадської організації  “Конфедерація громадських організацій інвалідів України”.

        Метою створення організації стало надання психо-соціальної, соціально-трудової, фізкультурно-спортивної реабілітації людям з інвалідністю, залучення їх до суспільно-корисної діяльності, занять фізичною культурою і спортом та творчістю. На сьогоднішній день організація налічує 65 осіб, які беруть активну участь в проведенні круглих столів, спортивних змагань, фестивалях та виставках, а також майстер-класах, адже, серед членів організації  багато творчо  обдарованих , талановитих людей.

       23 березня 2017 року  “Асамблея інвалідів Драбівщини ”  радо відгукнулась та підтримала впровадження в регіоні  Інклюзивного Реабілітаційно-Соціального туризму та провела “ заочну ” подорож по історичним куточкам  своєї  Батьківщини , ознайомила  з видатними постатями  України, які пов’ язані з  Драбівщиною. В заході взяли участь представники районної влади, церкви, управління соціального захисту населення, медичні працівники та не байдужі члени громади.

За багаторічну плідну співпрацю між районним громадським об’єднанням “Асамблея інвалідів Драбівщини“ та комунальним закладом «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи Черкаської обласної ради» голові об’єднання Марії Волосині — була вручена грамота та почесний кубок від закладу.

В заході були задіяні наступні різновиди Інклюзивного  туризму: Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм культурно-пізнавального напрямку, патріотичного напрямку, сімейно-молодіжного напрямку, надомна праця в інформаційно-телекомунікаційній інфраструктурі, як складова розвитку Менеджменту та Маркетингу Інклюзивного Реабілітаційно-Соціального Туризму різного спрямування.

       В холі приміщення, де розташоване об’єднання, розмістилась виставка робіт  талановитих членів організації  — вишиті рушники, ікони з бісеру, картини, креативні  роботи з  паперу, в‘язані речі, які по праву  займають призові конкурсні місця на теренах Черкащини та всієї Україні.