Заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

   14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною власного життя та здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Колектив КЗ «Черкаський обласний центр медико- соціальної експертизи ЧОР» взяв участь у заходах, приурочених цій пам’ятній даті:

 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідання Храму на честь ікони «Чорнобильський Спас» та участь у  поминальній панахиді по  вшануванню жертв аварії на ЧАЕС, де присутні помолилися за тих ліквідаторів, які відійшли у вічність.

 

Покладання квітів до пам’ятних знаків жертвам Чорнобильської катастрофи та героям антитерористичної операції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках заходів по вшануванню ліквідаторів  аварії на ЧАЕС в КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР»  присутні мали змогу переглянути  відеофільм «Ліквідатори» та слайди на тему: «Доля пронизана Чорнобилем».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Колектив КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» відзначив ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС почесними грамотами, а представники  громадських організацій подарували закладу вишиту ікону «Чорнобильський Спас» та вручили грамоту за активну співпрацю з громадськими організаціями та організаціями ЧАЕС, щодо впровадження нового виду реабілітації – інклюзивного туризму.

Всеукраїнське об’єднання «Країна» нагородила орденом «Зірка слави та заслуг» учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Головного лікаря КЗ «Черкаський обласний центр медико- соціальної експертизи ЧОР» Лепського Владлена Володимировича.

    Варто відзначити, що заходи по вшануванню ліквідаторів аварії на ЧАЕС колективом КЗ «Черкаський обласний центр медико –соціальної експертизи  ЧОР» проводяться щорічно, адже, незважаючи на те, що після цієї жахливої трагедії пройшло багато років, ми повинні завжди пам’ятати ці трагічні сторінки нашої історії та берегти пам’ять про героїв Чорнобиля та усіх тих, чия доля наскрізь пронизана цією катастрофою.