Ярмарок вакансій

    19.11.14 делегація лікарів КЗ «Черкаський обласний центр медико — соціальної експертизи ЧОР» разом з представниками територіальної Державної інспекції з питань праці, Фонду соціального захисту інвалідів, Департаменту соціальної політики ЧМР, громадських організацій інвалідів, роботодавцями та особами, які перебувають у пошуку роботи, взяли участь  в Ярмарку вакансій, яка проводилась на базі Черкаського міського центру зайнятості. 

Одним з ключових питань, яке обговорювалось на заході, було питання трудової реабілітації осіб з обмеженими можливостями, для яких підбір роботи здійснюється відповідно до їх професійних  навичок, знань, індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці.

   В ході заходу присутні мали змогу не лише отримати інформацію щодо законодавства у сфері професійної реабілітації людей з інвалідністю та ознайомитись з переліком вакансій, які є в наявності на ринку праці м.Черкаси, а й отримати кваліфіковані відповіді фахівців  на актуальні для них питання

Особи з обмеженими можливостями, на жаль, через стан свого здоров’я не завжди можуть виконувати роботу, на яку здатна здорова людина. Тому для них розробляється індивідуальна програма реабілітації (в одному з розділів якої вказані трудові рекомендації).  На питання процедури отримання та корекції цього документу, які цікавили учасників Ярмарку вакансій, надали вичерпні відповіді лікарі терапевти з медико- соціальної реабілітації КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» Чечіль Н.М. та Вовчановська С.С. 

      Участь представників КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» в Ярмарку вакансій  вже стала доброю традицією. Адже заходи такого формату сприяють більш раціональному працевлаштуванню інвалідів та їх успішній інтеграції в суспільство.