Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами

27.11.13р. напередодні Міжнародного дня інваліда (International Day of Persons with Disabilities) на базі Черкаського міського центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами, в якому взяли участь представники Управління праці та соціального захисту населення, Фонду соціального захисту інвалідів, КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР», громадських організацій інвалідів, роботодавці.

 

Кожен, хто відвідав захід, міг отримати кваліфіковані відповіді спеціалістів на актуальні для нього питання стосовно працевлаштування та дізнатись про перелік вакансій, які є в наявності на ринку праці по м. Черкаси.

Основні питання, що задавались представникам КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» людьми з інвалідністю, стосувались індивідуальної програми реабілітації (ІПР), її важливості для працевлаштування, процедури її отримання та корекції.

В сучасному світі люди з обмеженими можливостями найчастіше змушені боротись за існування та життя в суспільстві. Як допомогти тим, хто змушений жити на одну пенсію, вирішували на засіданні «круглого столу». Активно обговорювались існуючі проблеми трудової реабілітації, робились наголоси на зміни в законодавстві щодо працевлаштування, можливої зацікавленості роботодавців в працівниках, що мають інвалідність, а також підіймалось питання про напрямки подальшої співпраці служби зайнятості та медико-соціальної експертизи для забезпечення зайнятості людей з особливими потребами.

 

 Одним із результатів «круглого столу» стала домовленість між Черкаським міським цетром зайнятості та КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» про розміщення інформаційного стенду з вакансіями для людей з особливими потребами в приміщенні медико-соціальної експертизи, що дозволить розширити інформування людей з інвалідністю про можливості працевлаштування, це є власне складовою справжньої соціалізації.