Вручення виробів медичного призначення членам Черкаської обласної громадської організації стомованих хворих «Життя без бар’єрів»

19 вересня 2014р. за підтримки та активної участі КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» відбулось вручення членам Черкаської обласної громадської організації стомованих хворих «Життя без бар’єрів» пакетів з виробами медичного призначення (кало приймачами, пастами та іншими засобами догляду за стомою). Дана акція відбулась завдяки тривалій співпраці Центру медико-соціальної експертизи з Черкаською обласною організацією «Діти Чорнобиля» та німецьким благодійним фондом «Допомога дітям Чорнобиля», останній з яких і передав подарунковий пакет для цієї категорії населення.

Завдяки головному лікарю Цетру медико-соціальної експертизи Лепському В.В. та колективу закладу, в ході контролю за виконанням заходів рекомендованих Індивідуальною програмою реабілітації інваліда (ІПР), було відмічено, що стомовані люди Черкаської області абсолютно не забезпечені кало приймачами, які конче необхідні для повноцінного життя та отримання необхідного спектру реабілітаційних послуг. Тому в 2013р. була створена громадська організація стомованих хворих, задача якої полягає в наданні інформаційної підтримки, допомозі в процесі адаптації до життя зі стомою, допомозі по забезпеченню засобами догляду за стомою.

Сологуб О.В. — голова Обласного громадсько-соціального об’єднання «Асамблея інвалідів Черкащини»