Впевненими кроками назустріч до щасливого майбутнього!

Як ви уявляєте власне майбутнє?Що вам потрібно аби відчути себе щасливою людиною? Напевно потрібно добре подумати аби відповісти?!

Життя настільки непередбачуване, ніколи не можна спрогнозувати, що тобі підготував завтрашній день! Годинник життя не стоїть на місці, з кожним днем ми долаємо перешкоди назустріч чомусь кращому. Адже, як на мене, не потрібно сидіти і мріяти про майбутнє, а потрібно втілювати його в реальність.

Фізичні обмеження не є перешкодою! Навпаки, це — стимул до рішучих змін .

Ми маємо невимовну силу духу, яка завжди супроводжує нас. Ні в якому разі непотрібно боятись своїх мрій. Ми нічим не відрізняємось від інших. Настав час долати стереотипи, треба довести, в першу чергу собі, що кожен індивідуальна особистість з власними амбіціями і переконаннями, і нехай весь світ нарешті почує і відкриє очі! Потрібно удосконалювати себе з кожною хвилиною, розвивати «приховані таланти»,не боячись людського осуду.

А найголовніше, що потрібно – спілкування з іншими людьми. Діагноз — не вирок, а самотність не врятує від неприязних думок оточуючих. В спілкуванні з іншими ми реалізуємо себе, обмінюємося досвідом, знаходимо підтримку, котра вкрай потрібна. Однак, як це зробити, якщо інші не сприймають тебе таким, який ти є? Чомусь так склалось, що люди звикли оцінювати лише зовнішність, кому там треба знати який ти насправді?І саме через це, більшість втрачає віру і сподівання на краще майбутнє. Однак, це помилка, не потрібно піддаватись, потрібно підкорювати! Для цього, перш за все, варто віднайти своє справжнє «я». Не можна жалітися на долю, так ми нічого не досягнемо в житті, краще побачити світ в усіх його барвах, ніж сидіти вдома, споглядаючи одноманітну картину, чи не так? Нічого не заважає бути щасливими, мати хорошу роботу, міцну родину, так хочеться бути для когось прикладом, і щоб тебе поважали у суспільстві. Довкола панує нерозуміння і несправедливість, якісь примарні кордони і обмеження. Проте, настав час змінювати себе і всіх довкола. Треба знаходити вихід там, де його, здавалося, немає, відкривати зачинені двері і рухатись вперед! Власне, що нам потрібно для щастя? Бути здоровими і досягти т своїх цілей у житті, хто б там що не говорив, слухати потрібно своє серце, втілювати і споглядати світ крізь призму позитиву та добра, щоб не сталось! Ніколи не варто переставати мріяти, одного дня мрії можуть стати цілковитою реальністю. Господь обмежив наші фізичні можливості, але разом з тим, подарував непереможну силу, назгасаючу віру і велику надію! Головне, гучно заявити про себе світові, не боятися перешкод на життєвому шляху.

Не зосереджуйтесь на проблемах, а крокуйте далі, впевненими кроками, назустріч до щасливого майбутнього!