Виставка народно-прикладного мистецтва у Канівському музеї

      У Канівському музеї  народно-прикладного мистецтва відкрилася виставка молодих талановитих художників з Броварів на Київщині та місцевих творців – Геннадія Міхеєва, Віктора Зінченко, Ірини Хаухи, Юлії Коваленко та Людмили Рубінської.

    Серед багаточисельних відвідувачів заходу були і люди з обмеженими фізичними можливостями в рамках реалізації  проекту програми розвитку Інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму в Україні.

     До проекту залучились громадські організації  інвалідів, медичні та педагогічні наукові установи, а також навчальні заклади.Участь людей з інвалідністю у культурному заході стала можливим завдяки  реалізації програми з інклюзивного туризму, складовою якої є психологічна, соціальна, професійна та трудова  реабілітація.

       Значним поштовхом до практичного впровадження інклюзивного туризму в Україні став перший Міжнародний науково-практичний симпозіум “Актуальні проблеми впровадження інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму в Україні”.

      Експозиція виставки стала ще одним практичним втіленням наукових розробок щодо інклюзивного туризму, аспект якого дуже широкий – сімейно-молодіжний, національно-патріотичний, культурно-пізнавальний  та інші його різновиди. Голова Канівської громадської організації осіб з інвалідністю “Відродження “ Наталія Капустян  та члени організації  радо підтримали  впровадження  нового перспективного виду реабілітації – інклюзивного туризму  на Канівщині та активно включились в роботу по інформаційному а науковому наповненні  даної програми.