Відзнака до Дня Незалежності України

    Наближаеться свято суверенності нашої держави – День Незалежності України. В такий непростий час є небайдужі співвітчизники і серед лікарів КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи», які вболівають за долю нашої країни. Головний лікар КЗ«ЧОЦ МСЕ ЧОР» Лепський В.В. завжди підтримує молодь у їх починаннях, не боїться дати простір для реалізації навіть самих амбітних проектів та ділиться своїм досвідом та передовими  ідеями, переймається їх успіхом. Молодий фахівець закладу  –  лікар-психолог спеціалізованої онкологічної МСЕК Зубрило Анна Юріївна також зайняла активну громадянську позицію в суспільстві. Вона за покликом сердця надавала психологічну допомогу на Майдані  учасникам протестів, постраждалим від наслідків силового протистояння, членам їх сімей, стала ініціатором створення та секретарем Черкаської обласної організації стомованих хворих «Життя без бар’єрів». Нещодавно результатом співпраці з громадською організацією «Діти Чорнобиля» та німецьким благодійним фондом «Допомога дітям Чорнобиля» стало можливим отримання організацією гуманітарної допомоги у вигляді калоприймачів та засобів догляду за стомою, які найближчим часом  будуть передані членам організації.

       Анна Юріївна є активним учасником багатьох заходів, присвячених питанням реабілітації осіб з інвалінідстю та представляла Черкаську область в міжнародній поїздці лікарів  до Польші та країн Прибалтики, яка проходила під егідою МОЗ України.

    Обласна рада до Дня Незалежності України відмітила представницю сучасної активної молоді, фахівця Черкаського обласного центру МСЕ та нагородила Зубрило Анну Юріївну Почесною грамотою Черкаської обласної ради «за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіанолізм та з нагоди Дня Незалежності України». Грамота буда вручена особисто Головою Черкаської обласної державної адміністрації Ю.О.Ткаченком та головою Черкаської обласної ради В. М. Коваленко під час урочистого заходу, який проводився в приміщені  Черкаської обласної Філармонії 22.08.2014 року.