Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

       13 березня 2014 року  співробітники КЗ ”ЧОЦ МСЕ ЧОР” відвідали  Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” за запрошенням його керівництва в рамках співпраці з питань реабілітації осіб з інвалідністю. Це вищий навчальний заклад інтегрованого типу, метою якого є  забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім членам суспільства, зокрема, людям з інвалідністю шляхом реалізації політики рівних можливостей. Девізом цього закладу є  вислів – цінності європейські,традиції національні,технології інноваційні.

         Серед студентів денної , заочної, та дистанційної форм навчання в університеті навчаються 382 студенти з інвалідністю, вони навчаються разом зі своїми здоровими однолітками в інтегрованих групах  –  мікро-моделях соціального середовища. Для забезпечення рівного доступу до навчання в університеті впроваджується система супроводу навчання , що включає новітні технології, спеціальні методи підтримки й адаптивні технічні засоби. Супровід навчання студентів з особливими потребами здійснюється за такими напрямками: технічний, педагогічний, психологічний,медико-реабілітаційний,спортивний,соціальний,професійна адаптація та реабілітація. На всіх етапах технічного супроводу передбачається індивідуальний (тьюторський ) супровід студентів з особливими потребами.

         В університеті  студенти опановують одну із 84 сучасних конкурентноспроможних спеціальностей (юрист,економіст,соціальний працівник,психолог  та інші)  у Києві чи у 31 регіональній філії.

      Рівний доступ до навчання студентів з вадами зору та слуху реалізується завдяки адаптивним технологіям, які включають: підготовку та тиражування навчальних матеріалів у прийнятній для студентів формі, застосування в навчальному процесі мультимедійних форм, навчання студентів користуванню адаптивними технічними засобами (комп ютером та периферійними пристроями, програмним забезпеченням, медіатекою).

      Для студентів з ураженням опорно-рухового апарату замовляється спеціальний транспорт, що доставляє до ВНЗ студентів — візочників заочної форми навчання, надається допомога волонтерів для пересування в межах інституту, а  при необхідності  для іногородніх  студентів з інвалідністю надається гуртожиток.

      Студенти також опановують основи волонтерської, скутської, туристичної діяльності , розвивають творчі навички у театральному,хореографічному чи вокальному гуртках,реалізуються у наукових,творчих та спортивних конкурсах.

Адреса  Відкритого міжнародного  університету  розвитку людини  “ Україна “

м. Київ, вул. Львівська,23, корп. 1, каб 104, Приймальна комісія

тел. +380-44-409-27-62,+380-44-424-70-08.