Відбувся семінар на тему « Урочистий захід та обговорення нормативно-правових актів соціального захисту осіб з інвалідністю, приурочений до 30-річчя незалежності України. Досягнення, проблеми та шляхи їх подолання»

20.08.21р  в конференцзалі обласного краєзнавчого музею відбувся семінар на тему « Урочистий захід та обговорення нормативно-правових актів соціального захисту осіб з інвалідністю, приурочений до 30-річчя незалежності України. Досягнення, проблеми та шляхи їх подолання», організований Черкаською обласною організацією інвалідів « Союз організацій інвалідів України».

На  конференцію був запрошений голова спеціалізованої психіатричної МСЕК КЗ « Черкаський обласний центр МСЕ» Шворак О.М., який у своєму виступі висвітлив основні  тенденції психіатричної інвалідності області, проблеми та нові форми  соціально-психологічної реабілітації, відповів на численні запитання учасників конференції. Заклад  постійно взаємодіє із громадськими організаціями  області та завжди оперативно реагує на їх звернення та пропозиції.

Завершилася конференція виробленням одностайної думки, яка полягає в тому, що за права осіб з інвалідністю , які були передбачені законами України, потрібно активно боротися у тісній співпраці з державними та громадськими організаціями.