Великодня писанка разом з жінками ВГО «Донна»

11 квітня 2014 року відбулась чергова зустріч жінок Всеукраїнської громадської організації «Донна» Черкаського осередку, на яку було запрошено представників КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР». Від центру МСЄ були присутні голова спеціалізованої психіатричної МСЕК, лікар-психіатр Шворак О.М., лікар-терапевт спеціалізованої онкологічної МСЕК Вовчановська С.С., лікар-психолог Зубрило А.Ю. Захід пройшов в дружній атмосфері у вигляді майстер-класу з розпису писанок та був приурочений до 6-річчя Черкаського осередку організації. КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» отримав Подяку від жінок «ДОННА» за тривалу співпрацю та активну підтримку їх на шляху реабілітації.

На майстер-класі також були присутні представники Департаменту соціальної політики, Соснівського територіального центру соціальної  допомоги м.Черкас, Громадської організації «Соціум», Черкаської телерадіокомпанії «Рось».

 Тему писанки обрали невипадково, адже 20 квітня відбудеться святкування найсвітлішого свята у християнському світі — Великодня. Писанка  — символ Сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості.

Всі учасники заходу могли ознайомитись з особливостями написання писанок, з історією, їх надприродними властивостями та самостійно створити свою. Перед майстер-класом було показано авторський фільм журналістки Черкаської обласної радіокомпанії «Рось» Галини Компанієць про життя та діяльність святителя Луки Кримського (мирське ім’я: Валентин Феліксович Войно-Ясенецький), який був православним святим, професором хірургії 20-століття.

 Всі присутні жінки мали змогу поспілкуватись з представниками комунального закладу та задати найбільш актуальні для них питання з реабілітації осіб з обмеженими можливостями.