Вакцинація проти COVID-19

24 лютого 2021 року в Україні розпочалася вакцинація проти COVID-19. На першому етапі щеплюють медичних працівників, мешканців та персонал будинків для літніх людей та військових на фронті.
Станом на 6 березня проти COVID-19 щепили 15 758 осіб, усі вони отримали одну дозу вакцини AstraZeneca/Covishield.
23 лютого 2021 року в Україну прибули 500 тис. доз вакцини AstraZeneca/Covishield.
Цю вакцину розробили вчені Оксфордського університету та британсько-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca. Її виробляють в Індії за ліцензією AstraZeneca під місцевою назвою Covishield.
З початку кампанії вакцинації проти COVID-19 неодноразово в.о. директора КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» Масенко Н.В. були проведені збори колективу, що стосувались питання вакцинації, адже це єдиний дієвий на даний момент спосіб вберегти себе і своїх рідних від інфекцій та наслідків хвороби.
І сьогодні 17.03.2021 працівники Закладу прослухавши доповідь губернатора Черкаської області Скічка О,О, та провідних спеціалістів — керівників медичних закладів, що знаходяться «на передовій» боротьби з COVID-19, та отримавши вичерпну інформацію стосовно самої вакцини, зголосились на щеплення, щоб власним прикладом показати важливість імунізації як необхідного етапу боротьби з COVID-19.