Участь в благодійній акції

Колектив КЗ «ЧОЦ МСЕ» разом з благодійним фондом «Наддніпрянський фонд», який очолює Анна Харченко, взяли участь в зборі коштів та врученні інвалідного візка активного типу для інваліда першої групи.

6 вересня 2013 року Гнатенко Сергію благодійниками був переданий інвалідний візок італійського виробництва, який вручали головний лікар КЗ «ЧОЦ МСЕ» Лепський В.В. та заступник директора з питань експертизи тимчасової непрацездатності КНП «Перша Черкаська міська поліклініка» Черкаської міської ради Дроніна Н.Б. 

Корпоративна політика БФ «Наддніпрянський фонд» є такою, яка не передбачає надання допомоги окремим особам. Вони  спрямовують всі кошти на благодійні програми та проекти. Проте у даному благодійному заході фонд залюбки взяв участь, оскільки виступив посередником між тією людиною, яка потребувала допомоги (інвалідний візок) та тими, хто був готовий таку допомогу надати. Так, ця організація зробила можливою офіційну закупівлю інвалідного візка, який був конче необхідний для активного життя активного хлопця.