Церква Чорнобильський Спас

 

 Незабаром в Черкасах стане одним храмом більше.

     8 жовтня 2014 року в Соборному парку  Митрополит Черкаський і  Канівський Сафроній  освятив  місце , де буде збудовано  церкву Чорнобильський  Спас  та прочитав  проповідь за мир та злагоду в світі, високо оцінивши   благородну справу, яку започаткувала небайдужа громада Черкас.

      Ця подія відбулась за ініціативи  громадських організацій інвалідів Чорнобиля в області  та особисто головного лікаря  КЗ “ЧОЦ МСЕ  ЧОР” Лепського Владлена Володимировича, який  був ліквідатором аварії на ЧАЕС , а також спеціалізованої  радіологічної  МСЕК.

    Храм   буде збудовано  на місці , де колись стояла церква Георгія  Побідоносця.  Це буде перший  духовний  храм  для тих , хто  постраждав  від цієї трагедії. 

    Люди, які пережили  жахіття  Чорнобильської  катастрофи  прагнуть миру, спокою, підтримки  і  не втратили віру у майбутнє, зібрались на цю урочисту подію. Вони перші готові  брати участь  та допомагать на  будівельних роботах.

     Захід  підтримав  весь коллектив КЗ “ЧОЦМСЕ ЧОР”  та представники  громадськості. По місту будуть розміщені  скриньки для  добровільних пожертв на будівництво храму. Одна  з них  буде встановлена і  в приміщенні КЗ  “ЧОЦ МСЕ ЧОР”