Співпраця з соціальними службами

З 3 по 7 лютого 2014 року КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» було проведено цикл курсів інформації для працівників Червого Хреста та волонтерів  Черкаської області на тему «Основи соціального захисту осіб з обмеженими можливостями».

Метою даного заходу було ознайомлення курсантів із загальними принципами та основними напрямками соціального захисту людей з особливими потребами, основними критеріями обмеження життєдіяльності, видами та формами реабілітації інвалідів, напрямком  роботи Черкаського обласного центру МСЕ з питань реабілітації осіб з інвалідністю в нашій області та  невідкладними станами здоров’я та першою допомогою при них. Адже інвалідність має не тільки медичний, а і соціальний та юридичний  аспекти, і тільки  налагоджена  співпраця між всіма зацікавленими сторонами дасть позитивні результати.

Кожен курсант отримав довідково-методичний посібник, який був розроблений співробітниками Комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» спільно з Черкаською обласною організацією Червоного хреста.