Семінар – тренінг для психологів на тему: «Соціально-психологічна підтримка адаптації учасників антитерористичної операції»

 

          6-7 листопада 2017 року у рамках реалізації проекту «Організація мережі психологічної допомоги воїнам АТО та членам їх родин у районних центрах Черкаської області» Регіональний психологічний кризовий центр Фундації «Паритет» провів практичний тренінг-семінар для психологів на тему «Соціально-психологічна підтримка адаптації учасників антитерористичної операції». Захід відбувся у залі засідань Центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю в м. Умань. 

       Взяли участь у тренінгу  психологи та фахівці із соціальної роботи    з Уманського,  Христинівського, Монастирищенського, Жашківського, Маньківського,  Тальнівського, Звенигородського, Катеринопільського районів , від КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» прийняла  участь  у семінарі  сестра медична з соціальної реабілітації м/р МСЕК№3 Бояр В.І.

          Війна в Україні триває , а на разі гостро стоїть проблема психологічної адаптації бійців до мирного життя . Потребують допомоги психологів також і сім’ї учасників АТО , саме соціальним працівникам і психологам треба вміти спілкуватись з людьми які пережили біль  війни .

        Ведучий тренінгу, керівник Регіонального психологічного кризового центру м. Черкаси Озерянський Ігор, ознайомив учасників семінару із програмою соціально-психологічної підтримки  адаптації учасників АТО. В цій програмі   ведучий широко розкрив методики адаптування бійців до мирного життя, ата як  допомогти родині зрозуміти і підтримати своїх захисників.