Семінар «Основи соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю всіх розладів психіки та поведінки»

10.07.2014р. в м. Умань в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» відбувся семінар для соціальних працівників на тему: «Основи соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю від розладів психіки та поведінки».

Організаторами заходу стали КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» та Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

     Метою проведення семінару  стало удосконалення теоретичних знань та практичних навичок соціальних працівників  з  соціальної та побутової реабілітації   інвалідів з розладами психіки та поведінки  відповідно  сучасним вимогам науки та практики.

     Програма семінару  була розроблена працівниками  КЗ “Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи  ЧОР”  з урахуванням сучасних концептуальних експертно-реабілітаційних підходів та діючих законодавчих і нормативних документів, прийнятих в Україні з питань медико-соціальної експертизи та реабілітації інвалідів.

    Для участі в семінарі були запрошені працівники Уманського   територіального центру соціального обслуговування та реабілітаційних закладів  міста, представники громадських організацій інвалідів.

         

 Відкриття семінару Коваленко О.В., заступник головного лікаря  

 КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи»