Робоча нарада на території сучасного реабілітаційного центру ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (с.Лютіж)

КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» та ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (с.Лютіж) нещодавно поновили співпрацю та ініціювали спільний проект «Лютіж — путівка в життя».
А вже 14.04.2021року відбулась робоча нарада на території сучасного реабілітаційного центру ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (с.Лютіж) за участю директора центру Арсенюка О.М., заступника Міністра соціальної політики України Лебедцова Б.Б., радника Міністра соціальної політики України Астрової О.І., директора Департаменту соціальної політики ЧМР Данченка Є.М. та в.о. директора КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР Масенко Н.В.
Даний захід має на меті популяризацію реабілітаційних послуг, в т.ч. комплексної реабілітації та навчання на базі ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (с.Лютіж), що дасть можливість всебічному розвитку осіб з інвалідністю для реалізації їх особистісних прагнень та подальшої інтеграції в суспільство.