Проявімо свою небайдужість

27 липня 2013 року під час щорічного фестивалю «JAZZ Диліжанс» відбулось урочисте вручення коштів, зібраних на новий активний інвалідний візок, для черкаської активістки та президента благодійного фонду «Наддніпрянський фонд» Анни Харченко.

Збір коштів ініціювала черкаська благодійниця Ольга Яловенко, створивши в соцмережі «Facebook» групу, в якій розповідала про благодійну діяльність та вклад Анни в реалізацію багатьох соціальних проектів (не один рік Анна опікується інтересами людей з особливими потребами, намагаючись покращити умови їх життя, підіймає найгостріші питання міста та залучає однодумців для їх вирішення). Ольга Яловенко не змогла залишитись байдужою до факту, що одна з найбільш активних черкащанок не може нормально пересуватись містом. Візку Анни шість років, він часто виходить з ладу та  потребує постійного ремонту. Новий візок дасть можливість покращити якість життя відомої в Черкасах волонтерки, але коштує він більше 20 тис. гривень.

До цього проекту долучилось понад 500 користувачів мережі. Небайдужі люди відгукнулись з різних областей України та навіть із Росії. Потрібну суму вдалось зібрати за 2 місяці.

Працівники КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи» також не залишились байдужими до проекту, і зробили завершальний внесок у збори коштів. Наша служба тривало співпрацює з громадською організацією, яку очолює Анна Харченко, підтримує її ініціативи та намагається привернути увагу суспільства до таких подій та вчинків. А також за ініціативою головного лікаря КЗ «ЧОЦ МСЕ» Лепського В.В. Анні була вручена подяка від Центру МСЕ за активну громадську позицію, співпрацю між нашими організаціями та з нагоди дня народження.