Обласний фестиваль художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями

20 листопада 2014 в актовому залі будинку культури ім. І. Кулика в місті Черкаси відбувся обласний фестиваль художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Захід був організований головою Черкаської обласної організації інвалідів ВОІ «Союз організацій інвалідів України» (ЧОО ВОІ СОІУ) Чаплюк Л.Ф.

        На фестиваль були запрошені представники влади, а саме голова обласної ради Коваленко В.М., громадські організації, представники управління праці та соціального захисту населення.

А також з вітальним словом були представники КЗ»ЧОЦ МСЕ ЧОР» заступник головного лікаря Семененко О.В., та медична сестра з соціальної реабілітації Астапова В.В.

Аж ніяк не таємниця, що людям з обмеженими можливостями непросто живеться в нашому суспільстві. Це стосується не тільки фізичних незручностей, а й соціальної адаптації. А без  неї ніяк, адже вона підвищує почуття власної гідності, дає сили боротися з труднощами і можливість узяти відповідальність за себе і свою сім’ю. Реалії нашого життя такі, що будя-яка незалежність полегшує подальше життя.

 Ми повинні усима силами прагнути досягнути таких змін  для повної інтеграції людей з інваліністю в суспльство, де вони на рівні з усіма самореалізовуються, приносячи свій вклад у загальносуспільний розвиток.    

    І вирішувати ці питання ми маємо на різних рівнях, обєднавши зусилля медичних установ, громадських організацій, влади, засообів масової інформації, усього суспільства.