Нік Вуйчич «Життя без кордонів»

  Вперше Україну відвідав легендарний австралійський мотиваційний оратор та письменник з програмою «Життя без кордонів» Нік Вуйчич. Захід відбувська на НСК «Олімпійський» 7 квітня 2016р. Величезна кількість людей різного віку, з різними проблемами, сумнівами, з різними очікуваннями… та надією почути щось своє, важливе.

 

  Відвідувачами заходу стали  працівники КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР», які разом з учасниками АТО, представниками громадських організацій Черкаського регіону з нетерпінням чекали на виступ Ніка в Україні, отримали неймовірну кількість вражень та емоцій

 

 

   Серед присутніх було біля 200 людей, що користуються кріслами колісними, для їхньої зручності було виділено окрему територію біля сцени.

    На заході Нік розповів українцям як справлятись з труднощами та завжди знаходити в собі сили рухатись далі, розповів, що життя без кінцівок теж існує, поділився власним досвідом, розповів про те, як він трансформував своє життя без кінцівок в життя без кордонів, і знайшов головне — віру в себе і свої можливості…. Також Вуйчич висловив свою повагу українським захисникам.

 

   Життя Ніка Вуйчича схожа на міф, красиву, повчальну та нереальну історію. Хлопчик, що народився без рук та ніг, к 34 рокам став всесвітньо відомим мотиваційним оратором, щасливим чоловіком та батьком. Він зруйнував внутрішні бар’єри та упереджене ставлення суспільства. Він об’їхав півсвіту, виступав на стадіоні.

    Візит Ніка Вуйчича в будь-яку країну – явище, яке привертає до себе величезну увагу. Ім’я Ніка добре відоме всьому світу, адже він був героєм телешоу Опри Вінфрі, про нього неодноразово знімали передачі та фільми BBC, CNN ,TCN, його книги видавались мільйонними тиражами. Нік зустрічався з 13-ма президентами та прем’єр-міністрами різних країн, які він відвідував. 

   Коли люди бачать чоловіка буз рук та ніг, вони не приховують шоку. Косі погляди, шепіт за спиною, насмішки – Нік на це відповідає з посмішкою: «Все це через сигарети». А над дітьми шуткує: «Я просто не прибирав в своїй кімнаті….»

   «Божевільний» — думає чимало людей, дивлячись, як Нік маневрує на серфі, або стрибає з парашутом. Нік грає у футбол, теніс, прекрасно плаває: «Я зрозумів, що фізична несхожість обмежує мене лише в тій мірі, в якій я обмежує себе сам» — сказав він, і не став себе обмежувати.

   У Ніка Вуйчича дві вищі освіти: бухгалтерський облік та фінансове планування. Але його головний талант – вміння переконувати. Його виступи не зводяться до банального: «У тебе проблеми? Та ти подивись на мене – не рук, не ніг, ось у кого проблеми!». Він розуміє, що страждання неможна порівнювати, у кожного свій біль. Єдине, що йому не вистачає – потиску рук. Він не може нікому подати руки. Але він знайшов вихід. Нік обіймає людей….серцем….

   «Нік Вуйчич не прокидається щоранку в стовідсотковому позитиві. Щастя ми збираємо з осколків. Коли мені було 10 років, і я хотів накласти на себе руки, то я думав, що не зможу одружитися, не зможу народити дітей. Я думав, як зможу потримати дружину за руку. А тепер мені не потрібно тримати її за руку, я тримаю її серцем. Коли мій трирічний син плаче, він сам підходить і обіймає мене», — каже Вуйчич.

Фрагмент виступу