Нарада МОЗ з питань організації роботи медико-соціальних експертних комісій та реформування медико-соціальної експертизи в Україні.

    Сьогодні на базі Національного медичного університету ім.О.О.Богомольца відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів -головними лікарями центрів медико-соціальної експертизи всіх регіонів Украіни.
  Нарада МОЗ відбулась з питань організації роботи медико-соціальних експертних комісій та реформування медико-соціальної експертизи в Україні.
    Під головуванням заступника міністра охорони здоровья України І.В.Микичак нарада відбулась в конструктивному руслі, були підкреслені пріоритети та напрямки реформування галузі, кризові питання які вже виникли у ході першого етапу реформування галузі і яки необхідно терміново вирішувати та додатково визначено стратегічни напрямки розвитку служби МСЕ. Також конструктивний діалог з керівниками медичних установ у ході наради провів Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю В.М.Сушкевич. Бесіда відбулась в позитивному сенсі та надала додатковий імпульс співпраці фахівців в усіх напрямках діяльності. Також в роботі брали участь і науковці- стан медико-соціальної експертизи в Україні з урахуванням функцій медико-соціальних експертних комісій, відповідно до діючого законодавства висвітлила завідуюча відділом медико-соціальної експертизи та реабілітації Державної установи «Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України» кандидат медичних наук Мороз О.М.


Питання запровадження Міжнародної класифікації в Україні та перспективи реформування системи МСЕ в рамках запровадження Міжнародної класифікації функціонування в Україні доповіла присутнім завідуюча кафедрою медико-соціальної експертизи та реабілітації Державного закладу «Дніпропетровської медичної академії МОЗ України» доктор медичних наук Борисова І.С.


У цій нараді МОЗ Украіни взяли безпосередню участь і представники КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи».