На базі КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» відбулось практичне заняття для студентів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Темп науково-технічного прогресу та створена ним динаміка суспільного життя задає цілу систему професійних вимог до людини, яка здобуває освіту. Особливо важко реалізовувати себе особам з інвалідністю, які бажають не тільки здобути бажану професію, але й своїм прикладом показати іншим, що інвалідність — це не вирок!
07.09.2021 року на базі КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» відбулось практичне заняття для студентів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, серед яких були й студенти з інвалідністю та особи з вадами слуху (УТОГ).
В.о. директора КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» Наталія МАСЕНКО розповіла присутнім про завдання і роботу закладу, проблеми реабілітації висвітлила головний позаштатний реабілітолог Тетяна КНИЖНИЦЬКА, голови МСЕК показали практичну складову для студентів та відповіли на численні запитання гостей закладу.
Щира вдячність ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександру БЕЗЛЮДНОМУ та декану факультету, доктору педагогічних наук, професору кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксані КРАВЧЕНКО за плідну співпрацю та відзнаку нашого закладу! Нехай будь — які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх звершень!