Міжвідомча нарада з питань переогляду медико-соціальними експертними комісіями та отримання пенсій і соціальної допомоги інвалідів з числа внутрішньо переміщених осіб

13.02.2015р. Міністерством охорони здоров’я України була проведена міжвідомча нарада з участю представників обласних центрів МСЕ України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного Фонду України та Міністерства юстиції України з питань переогляду медико-соціальними експертними комісіями та отримання пенсій і соціальної допомоги інвалідів з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

В ході обговорення також піднімались питання реабілітації осіб з інвалідністю, контроль за виконанням індивідуальної програми реабілітаціїї інваліда та питання поповнення даними централізованого банку інвалідів.

 

На виконання рішення зазначеної наради Департамент медичної допомоги МОЗ України доручив керівникам закладів охорони здоров я взяти під особистий контроль проведення медичних оглядів, збір документів та проходження МСЕК зазначених осіб , не обтяжуючи їх високоспеціалізованими обстеженнями, а у разі потреби вирішити безоплатно. У разі необхідності, активно залучати представників територіальних органів соціального захисту населення та Пенсійного Фонду України.

 

Зліва на право головний лікар КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» Лепський В.В., начальник відділу медичної реабілітації та паліативної допомоги МОЗ України Перепелична Р.Я., начальник Відділу медико-соціальної експертизи МОЗ України Черняк С.І.