Міжнародна співпраця

24 січня 2014 року за ініціативою головного лікаря – головного експерта КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР», Заслуженого лікаря України Лепського Владлена Володимириовича відбулась зустріч колективу Центру медико-соціальної експертизи з головою німецького благодійного  фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Ервіном Кохом.

Німецький меценат займає активну громадську позицію, співпрацює з різними відомчими структурами, які приймають участь в наданні реабілітаційних послуг, в  тому числі  забезпеченні технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю. В липні 2013 року  від імені управління поліції німецького містечка Вюрцберг Ервін Кох передав Центру медико-соціальної експертизи комфортабельний «Мерседес» для наближення медико-соціальної експертизи до найвіддаленіших районів Черкаської області.

Цього разу Ервін Кох приїхав до України, аби вручити 20-тонний вантаж гуманітарної допомоги для медичних закладів Черкащини та обговорити наступні спільні проекти з Центром медико-соціальної експертизи для покращення життя людей з особливими потребами. Підіймалось питання і стомованих хворих в Черкаській області, адже найбільшою проблемою для них залишається забезпечення виробами медичного призначення – калоприймачами.

Владлен Володимирович Лепський разом з коллективом  Центру в знак вдячності та подальшої співпраці презентували німецькому благодійнику особливий подарунок — ікону «Чорнобильський Спас».