«Миколай про тебе не забуде!»

В справжню новорічну магію та милосердя Святого Миколая змушена була повірити 16-річна Анна. З раннього дитинства через хворобу молода дівчина пересувається в інвалідному візку і вже давно Аня мріяла про функціональне та зручне ліжко, яке забезпечувало б максимально комфортне лежаче положення для неї, допомагало б уникнути затікань та сприяло б поліпшенню кровообігу. Тривалий час вона збирала кошти на купівлю цього ліжка, але ситуація в нашій країні та проведення на Сході України антитерористичної операції не залишило Аню байдужою (в якій доречі приймає участь і її батько), і всі зібрані кошти вона передала на допомогу хлопцям в зоні АТО.

      

Про цю чудову людину досить випадково дізнався головний лікар КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» — В.В.Лепський і одразу поділився її історією зі своїм колективом та громадськими організаціями інвалідів, з якими постійно співпрацює центр медико-соціальної експертизи. Спільними зусиллями ліжко було придбано і в чудовий святковий день передано молодій дівчині. Символічно до такого дня Ані подарували ікону Святого Миколая, який вважається самим простим та найшвидшим на виконання бажань святим, і, який з давніх часів є покровителем мандрівників та оберігає всіх дітей.

                          

Оскільки крім широкої душі, Аня є досить творчою та активною людиною, працівники КЗ»ЧОЦ МСЕ ЧОР» поділились з нею інформацією про навчальні заклади України, які пристосовані для людей з інвалідністю, і які можуть стати для неї гарним стартом в дорослому житті.

     

Також Аня є волонтером Батальйону «Черкаських павучків», який об’єднує всіх охочих та небайдужих людей до плетіння маскувальних сіток для українських військових та добровольців в зоні АТО.