Медичний спеціалізований форум м.Київ

   23-25 березня в м. Києві відбувся Медичний спеціалізований форум. Форум відбувся за підтримки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Української асоціації медичного туризму, Національної медичної академії  післядипломної  освіти ім. П. Л. Шупика, Асоціації акушерів-гінекологів України, Асоціації дієтологів України,  Клубу пластичних хірургів, виставки «Охорони здоров’я».

    В рамках Форуму відбувся цикл спеціалізованих навчальних сесій, ціль яких підвищення кваліфікації та удосконалення знань лікарів та спеціалістів в області медицини (науково-практичні симпозіуми, конференції, практичні семінари, тренінги, круглі столи).

    Метою виставки стало відображення реального стану розвитку спеціалізованих сегментів в медицині, а також тенденцій майбутнього розвитку; ознайомлення професійної аудиторії з новинками продукції в медицині; об’єднання на одній території постачальників та виробників медичного обладнання, матеріалів та препаратів; надання можливостей для всебічного спілкування, обміну досвідом та досягненнями, а також демонстрація новітніх технологій в області медицини.

    В рамках Медичного спеціалізованого форуму, за підтримки Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, відбувся науково-практичний симпозіумі «Інновації в реабілітації. Міжнародний досвід. Впровадження інноваційних технологій як інструмент збільшення прибутковості центрів реабілітації» 

Програма науково — практичного семінару з реабілітації