Курси тематичного удосконалення за темою «Психологічні аспекти реабілітації інвалідів та постраждалих внаслідок АТО»

    З 7 по 17 листопада 2016 року За ініціативи головного лікаря В. Лепського  на базі комунального закладу “Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи  ЧОР ” були вперше проведені 72-годинні курси тематичного удосконалення за  темою «Психологічні аспекти реабілітації  інвалідів та постраждалих внаслідок АТО»  для слухачів спеціальності  «Психологія» Дніпропетровським  національним  університетом   імені Олеся Гончара  (кафедра загальної та медичної  психології ) спільно з ДЗ  “Дніпропетровська  медична  академія МОЗ України”  ( кафедра медико-соціальної експертизи та реабілітації ) в режимі онлайн-конференції.

  Медичні та практичні психологи , які працюють в лікувально-профілактичних закладах   нашої області , змогли  практично не відриваясь від своїх домівок та робочих місць  отримати  сучасний  та такий затребуваний багаж  знань від кваліфікованих фахівців в галузі психології.

       Викладачами університету та академії  були представлені ґрунтовні лекції щодо сучасних проблем психології в Україні та світі. Розглядались такі важливі питання, як психічні явища та психофізіологічні основи психічної діяльності, психологія особистості, основи психодіагностики та методи дослідження в психології. Важлива роль була відведена психологічному  консультуванню, психокорекції та психотерапії, а також соціальній  відповідальності  суспільства та проблеми реабілітації інвалідів та постраждалих внаслідок АТО. 
        Підсумком  курсів  стало онлайн-тестування  курсантів щодо зрізу знань, які вони отримали під час навчання.

   Вручення сертифікатів  про проходження курсів відбулось за особистої участі  керівника даного проекту завідуючої кафедри  загальної та медичної психології Дніпропетровського  національного   університета   імені Олеся Гончара,  професора психологічних наук   Аршави Ірини Федорівни  та доцента кафедри медико-соціальної експертизи та реабілітації  ДЗ “Дніпропетровська медична  академія МОЗ України   “ Борисової  Інни Станіславівни