Засідання круглого столу в Чигиринському центрі зайнятості

18 березня 2015 року представники КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» взяли участь у засіданні круглого столу на базі Чигиринського районного центру зайнятості на тему: «Особливості соціального захисту та проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю».

Засідання відкрили директор Чигиринського РЦЗ Коршунова Світлана Федорівна та фахівець з працевлаштування Чигиринського РЦЗ Буряченко Андрій Григорович: «Про роботу Чигиринського  районного центру зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з обмеженими фізичними можливостями, проблеми та шляхи вирішення».

Метою засідання було вироблення спільного плану дій для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Голова міжрайонної МСЕК №2 Манько Ніна Іванівна та заступник головного лікаря Чигиринської ЦРЛ з експертизи тимчасової непрацездатності Рідош Ольга Іванівна ознайомили присутніх з особливостями формування плану реабілітаційних заходів на засіданнях ЛКК та індивідуальної програми реабілітації інвалідів на засіданнях МСЕК. Наголосили про важливість тісної співпраці медико-соціальної експертизи з соціальними службами, тобто управлінням праці та соціального захисту, центром зайнятості, пенсійним фондом, громадськими організаціями інвалідів, оскільки саме МСЕ пов’язує медичні заклади з одного боку та названі установи з іншого.

Активну участь засідання також взяли:

— Кушнірик Ніна Степанівна – лікар-реабілітолог міжрайонної МСЕК №2 КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР»;

— Бессонова Валентина Василівна – головний спеціаліст відділу по роботі з інвалідами управління соціального захисту населення Чигиринської РДА;

— Січова Марина Вікторівна – заступник начальника управління Пенсійного фонду в Чигиринському районі;

—  Чуєнко Юлія Іванівна – головний спеціаліст відділу освіти Чигиринської РДА та інші.

В підсумку засідання було розроблено план заходів щодо виконання Угоди про співпрацю між Черкаський обласним центром медико-соціальної експертизи ЧОР та Чигиринським районним центром зайнятості на 2015-2016рр.