Круглий стіл на тему: «Професійна реабілітація, навчання осіб з інвалідністю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів»

          22.03.2019 на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи Черкаської обласної ради» відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Професійна реабілітація, навчання осіб з інвалідністю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів» за участі голів ЛКК ЦПМСД, голів ЛКК районних лікарень області та м.Черкаси. На засідання «круглого столу» були запрошені: начальник Черкаського обласного відділу Фонду соціального захисту інвалідів Хоменко О.М., голова Маньківської районної організації інвалідів Корж Т.М., начальник відділу медико-соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нещасних випадків на виробництві Мехеди Т.А., директор Черкаського міського центру зайнятості Щербак О.М., заступник директора з питань ЕТН КНП «Перший МЦПМСД» Дроніна Н.Б.
              З вітальним словом до присутніх заходу звернулася заступник начальника Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА – начальник відділу організації надання медичної допомоги дорослому населенню, матерям та дітям Кошова Л.М., підкресливши надважливість питання професійної реабілітації, навчання осіб з інвалідністю та їх працевлаштування, звернувши увагу на умови праці центрів ПСМД в стадії реформування галузі охорони здоров’я області.
            З вступним словом  до учасників «круглого столу» звернулася в.о.директора КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» Масенко Н.В., наголосивши на актуальності питання та побажавши плідної праці учасникам заходу. 
      
             З інформацією про основні напрямки взаємодії УПСЗН, громадських організацій та центру МСЕ стосовно забезпечення прав на здобуття профосвіти та трудову реабілітацію людей з інвалідністю виступила начальник Черкаського обласного відділу Фонду соціального захисту інвалідів Хоменко О.М., висвітливши всі можливості навчання та перенавчання осіб з інвалідністю та надала роз’яснення про оплату Фондом соціального захисту інвалідів.
            Голова Маньківської районної ради Корж Т.М. озвучила особливості професійно-трудової реабілітації в Маньківському районі.
            Начальник відділу медико-соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нещасних випадків на виробництві Мехеда Т.А. доповіла про навчання та перекваліфікацію осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві.
             З інформацією про напрямки працевлаштування та навчання осіб з інвалідністю виступила директор Черкаського міського центру зайнятості Щербак О.М., підкресливши взаєморозуміння з фахівцями КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР», з головами ЛКК закладів охорони здоров’я області та готовність до подальшої співпраці.
            Заступник директора з питань ЕТН КНП «Перший міський ЦПМСД» Дроніна Н.Б. доповіла про особливості формування плану реабілітаційних заходів при потребі навчання чи професійного перенавчання особи з інвалідністю, озвучивши порядок та значення індивідуальної програми реабілітації та її виконання.  
            Метою проведення цього заходу було об’єднати всіх учасників реабілітаційного процесу у вирішенні питання забезпечення особи з інвалідністю соціально-професійним навчанням та інтеграція їх у суспільне життя!