Круглий стіл на тему: «Мистецтво та творчість, як засіб соціальної реабілітації культурно — пізнавального напрямку «Інклюзивного Реабілітаційно-Соціального Туризму»

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю, за ініціативи громадських організацій людей з інвалідністю, активної підтримки фахівців КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР «, 01.12.2021 року було проведено круглий стіл на тему: «Мистецтво та творчість, як засіб соціальної реабілітації культурно — пізнавального напрямку «Інклюзивного Реабілітаційно-Соціального Туризму» в рамках виконання Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Проведення даного круглого столу спрямовано на привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх прав, гідності та благополуччя, визначення планів, щодо поліпшення їх життєвого рівня та здоров’я.
Висловлюємо щирі слова вдячності всім учасникам круглого столу, за їх пізнавальні доповіді, важливі зауваження, актуальні пропозиції, новітні ініціативи.
Щира вдячність за прекрасну доповідь, представлені відеоматеріали та активну громадську позицію голові комітету візочників Всеукраїнської Конфедерації громадських організацій осіб з інвалідністю Наталії Капустян .
Слова вдячності висловлюємо заступниці голови Черкаської обласної державної адміністрації Галина Колосюк та начальнику Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрий Савенко , які знайшли час та можливість прийняти участь в такому важливому для осіб з інвалідністю заході, засвідчивши цим свою повагу до всіх учасників круглого столу та надавши можливість людям з інвалідністю бути почутими владою. Великою приємністю стало вручення цінних відзнак та Грамоти Верховної ради України в.о. директора КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» Наталії Масенко.
До підведення підсумків круглого столу активно долучилися науковці. Важливі рекомендації в проект Резолюції заходу внесла Оксана Кравченко — професор доктор педагогічних наук, декан факультету соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені.Павла Тичини.
За круглим столом, ми підвели підсумки великої спільної роботи фахівців КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» та громадських організацій осіб з інвалідністю, проаналізували фактичне становище людей з особливими потребами, визначили подальші плани співпраці на благо людей.