Конкурс кандидатів на посаду директора Комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР»

     26 серпня 2020 року відбулося засідання конкурсної відбіркової комісії Черкаської обласної ради з розгляду поданих документів для участі в конкурсі кандидатів на посаду директора Комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР».

      З 4-х заявлених на конкурс кандидатів, тільки у двох були прийняті і допущені до участі в конкурсі документи, двома іншими кандидатами документи були подані з порушенням вимог чинного законодавства, у зв’язку з чим ці кандидати були зняті з подальшої участі в конкурсі.

    Після проведеної презентації щодо перспективного плану розвитку служби МСЕ та бачення шляхів вирішення низки актуальних питань в боротьбі з корупційними проявами, організації реабілітаційного процесу , додержання прав людей з інвалідністю, кандидатами Брожик Л.І. і Масенко Н.В. були надані повні та вичерпні відповіді на поставлені запитання членами конкурсної комісії та представниками Громадських організацій міста (яких на засіданні було більше 15). Дискусія проходила в гострій, але в цивілізованій формі і в рамках регламенту.

      Комісією було прийнято майже одностайне рішення щодо переможця на посаду директора КЗ “ЧОЦ МСЕ ЧОР”, якою стала  виконуюча обов’язки директора Центру МСЕ — Масенко Наталія Володимирівна, з чим ми гаряче і сердечно її вітаємо!