Конкурс «Бути першою…»

04.04.2021р. відбулось нагородження переможниць міського конкурсу «Бути першою…». Весь колектив КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» особливо вболівав за Анастасію Теліженко, члена Паралімпійської збірної України, адже спостерігали за її спортивними досягненнями з перших кроків (з перших перемог у кульовій стрільбі). Пишаємось, що попри таку конкуренцію (кожна номінантка мала значні досягнення) жюрі відзначило Анастасію як дипломантку в номінації «Сильна духом».
Про досягнення Анастасії можна говорити довго: адже дівчина стала першою студенткою ЧНУ ім.Б.Хмельницького, хто отримав можливість заочно по скайпу захистити диплом, перебуваючи в реабілітаційному центрі (травма хребта отримана в жовтні 2013р.)
З 2015р. в системі «Інваспорт» Анастасія займається кульовою стрільбою з пневматичної гвинтівки.
В березні 2019 р. виконала норматив та отримала звання майстра спорту України, зайняла 3 місце в чемпіонаті України, є учасником кубку світу в м. Осієк (Хорватія), ввійшовши в 20-ку у вправі R4.
З січня 2020 р. – член паралімпійської збірної України з кульової стрільби.
З 15 по 25 березня відбудуться перші за останні 12 місяців змагання в ОАЕ – Кубок світу Al Ain 2021 World Shooting Para Sport World Cup. В яких Анастасія приймає участь.
Зичимо Анастасії Теліженко перемог та нових досягнень!