ІІ Всеукраїнський науково-практичний симпозіум з Інклюзивного Реабілітаційного-Соціального Туризму з міжнародною участю

Сьогодні, 27.05.2021 року відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний симпозіум з Інклюзивного Реабілітаційного-Соціального Туризму з міжнародною участю.
Учасниками заходу стали лікарі, громадські діячі, соціальні працівники, освітяни Черкаської області, які намагаються бути інноваторами та вчасно реагувати на виклики часу в питаннях реабілітації людей з інвалідністю. Саме про це йшлося у вітальному слові очільника Черкаської області Олександра Скічко, який відкрив захід та задав відповідний «настрій».
Всі виступаючі говорили не лише про Інклюзивний туризм, як ефективний напрямок реабілітації,а й про внесення змін на законодавчому рівні в ІПР так як згідно чинного законодавства (ст. 23 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні») саме Індивідуальна програма реабілітації (ІПР) -є інструментом, що дасть можливість людям з інвалідністю отримати потрібні послуги з реабілітації і знайти своє місце у суспільстві, що змінюється.
Величезна вдячність всім співорганізаторам, учасникам з Черкаської, Київської, Полтавської області, Польщі. А також окрема вдячність Олександрові Скічку, Ренаті Препеличній, Інні Борисовій, Оксані Кравченко , Валерію Вишиваному за вашу підтримку, сприяння та безпосередній внесок в розвиток цього напрямку реабілітації.