Флагмани сучасної медицини

  Оргкомітетом проекту МОЗ України «Флагмани сучасної медицини» був складений рейтинг «Кращі представники галузі», до складу якого увійшов і комунальний заклад “Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи”.

  В 2012 році  проводився  щорічний Загальнонаціональний проект «Флагмани сучасної медицини».  Основним завданням проекту було відзначення кращих представників медичної галузі,  підтримка розвитку вітчизняної медицини та наукових розроблень, які є конкурентоспроможними на світовому ринку, залучення вітчизняних і закордонних інвестицій, а також широке розповсюдження інформації про стан і перспективи розвитку у сфері лікувально-оздоровчого комплексу України.

   Проект проводився за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Академії медичних наук України та Українського видавничого центру «Галактика – С». Організаційний комітет Проекту очолювала Тетяна Дмитрівна Бахтеєва —  Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони  здоров’я. 
   Заключним етапом Загальнонаціонального проекту стало проведення урочистої частини, яка відбулася в
листопаді 2012 року. Під час нагородження номінантам  вручили  відзнаку, диплом та презентаційне видання «Флагмани сучасної медицини» з інформацією про всіх лауреатів. 

       На церемонію нагородження були запрошені керівники держави, народні депутати, представники ділової громадськості, видатні діячі України.   Комунальний заклад “Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи” отримав відзнаку та диплом в номінації  — «За вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України». Ця відзнака – результат праці всього  колективу закладу.

Гарник Тетяна Петрівна-директор державного підприємства  « Комітет з питань народної і нетрадиційної медицини МОЗ України»  та Міхньов Володимир Анатолійовиччлен-кореспондент Академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки, професор кафедри патологічної фізіології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України, Головний учений секретар Академії медичних наук України на врученні нагород.