«День експерта»

25.06.2012р. на базі Черкаської обласної лікарні відбувся обласний «День експерта», в якому взяли участь працівники КЗ «ЧОЦ МСЕ», голови ЛКК ЛПЗ, представники Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА, Черкаського міського центру зайнятості.

      На порядку денному розглядалися питання:

—         Про хід виконання рішення апаратної наради в ГУОЗ та МК ОДА від 21.03.2011р., протокол №1 «Про причини первинної інвалідності населення працездатного віку від травм у 2010 році, заходи щодо її зниження і попередження» стосовно забезпечення контролю з боку ЛКК медичних закладів за виконанням індивідуальних програм реабілітації інвалідів.

—         Зауваження та пропозиції до МСЕК в плані оформлення ІПР.

—         Професійна реабілітація та працевлаштування осіб з обмеженими можливостями в Черкаській області.

—         Про стан первинної інвалідності дорослого та населення працездатного віку від патології кістково-м’язової системи за 2011 рік, заходи щодо її профілактики.

—         Інформація про внесення змін до нормативних документів, які діють в сфері МСЕ.

—         Аналіз недоліків, допущених ЛКК при направленні хворих і інвалідів на МСЕК, причин необґрунтованого направлення на МСЕК за 2011 рік та І квартал 2012 року, за даними медичної документації, що надійшла на МСЕК.

—         Про причини первинного виходу на інвалідність населення працездатного віку за 2011 рік та І квартал 2012 року від онкологічних хвороб, заходи щодо профілактики інвалідності.

—         Про причини первинного виходу на інвалідність населення працездатного віку за 2011 рік та І квартал 2012 року від туберкульозу, ВІЛ інфекції, удосконалення експертизи, стійкої непрацездатності та реабілітації хворих та інвалідів.