День боротьби з раком молочної залози

17 листопада 2012р. в приміщенні територіального центру соціальної допомоги Соснівського району м. Черкаси відбулася зустріч з інвалідами приурочена Дню боротьби з раком молочної залози.

Організатором зустрічі була керівник регіонального представництва громадської організації „Донна” Краєва Л.М. Серед запрошених представники центру МСЕ, територіального Управління праці та соціальної політики, реабілітаційних установ.

Основна мета заходу: привернути увагу до актуальності проблеми раку молочної залози, можливості профілактики, підтримки хворих на рак молочної залози, ефективності реабілітаційних заходів на різних етапах реабілітації.

 

Реабілітаційний процес тривалий, поділяється на 3 етапи і починається з моменту встановлення діагнозу. Тому важливо використати всі можливості, щоб забезпечити ефективну реабілітацію. Про важливість кожного етапу, основні напрямки здійснення доповідали у своїх виступах представники центру МСЕ.

У своєму виступі лікар-психолог центру МСЕ Зубрило А.Ю. звернула увагу на  психологічний аспект в лікуванні хворих на рак молочної залози та наявні центрів психологічної підтримки в місті.

Лікар-реабілітолог Теліженко О.В. вказала на необхідність фізичної реабілітації з метою відновлення втрачених або обмежених функцій, методи реалізації, що підтвердили у своїх виступах представники реабілітаційних установ та представили нові методики. Також була відмічена необхідність трудової реабілітації, як важливого етапу на шляху реінтеграції в суспільство людей з обмеженими можливостями, раціонального працевлаштування з метою створення робочого місця інваліду з урахуванням його потреб. Забезпечення технічними засобами реабілітації стало основною темою обговорення.

Про порядок забезпечення розповіла представник територіального центру Управління праці та соціальної політики.

 

Зустріч пройшла в теплій обстановці, що сприяло обміну думками. Силами творчих колективів м. Черкаси, інвалідських організацій був даний концерт. Проведена виставка робіт інвалідів.