День Чорнобильської трагедії

Україна переживає важкі часи війни, але сьогодні, 26 квітня, в День Чорнобильської трагедії, ми хочемо згадати та вшанувати людей, які віддали своє здоров’я та життя за нас, ліквідовуючи наслідки страшного екологічного лиха.
Хочемо згадати та низько вклонитися працівникам нашого закладу, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС- це Лепський Владлен Володимирович (1959-2020р.), який довгий час очолював КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР», а під час аварії на ЧАЕС працював лікарем-хірургом у медичному батальйоні, рятуючи життя безпосередньо в зоні катастрофи.
Хочемо згадати Каштана Сергія Миколайовича (1962 — 2023рр.) — виконавчого директора Асоціації «Інклюзивного реабілітаційного туризму», який також був учасником ліквідації аварії на ЧАЕС, а потім все своє життя опікувався проблемами людей з інвалідністю.
На заслуженому пенсійному відпочинку перебуває лікар — хірург Шапран Микола Васильович — майор медичної служби, який брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС в квітні-травні 1986р.
Продовжує свою роботу в закладі реєстратор медичний Самолига Антоніна Олександрівна, яка на той час жила і працювала в м.Прип’ять та була евакуйована з 30-кілометрової зони відчуження, пізніше увійшла до членів громадської організації, що допомагає чорнобильцям. Дуже хочеться , щоб пам’ять про людей — героїв жила, щоб людство нарешті усвідомило ціну життя, щоб скоріше була перемога, настав мир, і щоб ніколи не повторювались ці страшні трагедії.