Автоматизована система управління

           АСУ-МСЕ розроблена програмістами Комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» і є системою управління 3 (третього) рівня, яка на підставі наявних даних, в процесі їх обробки дає можливість аналізувати ефективність роботи медичних установ, як на регіональному, так і на державному рівні.

          Мета і завдання АСУ:

1)    Підвищення  рівня та культури  обслуговування хворих дає можливість скорочення обсягу паперової документації.

2)    Всі члени комісії одночасно працюють з одним віртуальним документом, що скорочує час прийому і оформлення хворого, значно скорочує витрати на ресурсне забезпечення та  підвищує ефективність роботи установи.

3)    Ведеться історія відвідувань по кожному інваліду, починаючи з 2004року.

4)    Розроблена на основі 1С Підприємства 8.2 база даних дозволяє робити вибірки, звіти, аналізи по будь-яким наявним в базі даним, реквізитам і критеріям, також дозволяє створювати аналітичні діаграми і графіки для наочного відображення динаміки і рівня інвалідності по нозологіям і районам області.

5)    В порівнянні з ручними вибірками автоматична вибірка з бази виконується впродовж частки секунди, економиться робочий час кваліфікованих фахівців на рутинній ручній праці. При вибірках виконується аналіз інформації, поліпшується точність, якість і достовірність статистичних звітів.

6)    Створена в закладі система управління здатна інтегруватися в будь-яку систему більш високого рівня та передавати на вищестоящий рівень звіти в електронному вигляді для подальшої автоматизованої обробки та прийняття відповідних рішень.

          В своїй роботі заклад використовує інтернет з’єднання. В кожному ЛПЗ Черкаської області комісія МСЕ підключається по інтернету до центрального сервера і проводить огляд громадян, це робить роботу КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» якісною і ефективною. Якщо в місцевості інтернет відсутній – використовується виїзна база, яка завантажується на комп’ютери фахівців, а після відрядження повертається на центральний сервер. Таким чином, процес підтримки центральної бази даних ніколи не переривається.