22 річниця заснування Закладу

Наприкінці квітня 2014 року комунальний заклад «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» відзначив 22-у річницю своєї діяльності

Захід урочисто відкрили в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Найдан Олег Володимирович та головний лікар КЗ «Черкаський обласний центр МСЕ ЧОР» Лепський Владлен Володимирович.

          Головний лікар КЗ “ЧОЦ МСЕ ЧОР” Лепський В.В. особисто вітав ветеранів Подяками від Закладу за багаторічну сумлінну працю та цінними подарунками.

          КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР» вітає всіх своїх експертів з річницею, зичить міцного здоров’я, любові до себе та оточуючих, прихильності долі, жаги до життя, до нових пригод та подвигів.

          На заході  були присутні не тільки ті, хто зараз працює  в закладі , а і ветерани які ще  застали  перехід експертизи від лікарсько-трудової до медико-соціальної. Ці люди шукали та створювали нові підходи до роботи, до людей з особливими потребами і з радістю передавали новому поколінню експертів свої знання та досвід, тому по праву це свято не лише закладу, але і його «ветеранів».

Нагородження ветеранів Комунального закладу «Черкаський від голови Всеукраїнської спілки громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» Каштана С.М. та голови Черкаського обласного осередку Всеукраїнської Чорнобильської Спілки інвалідів МВС України Дмитрієва С.М.

          Є  люди, які своїм життям, своєю працею надихають усіх біля себе. Звичайно ці люди не займають високих постів, не залишають дуже помітного сліду в історії, але вони однозначно залишають слід у серцях своїх колег, близьких та друзів. Дійсно, їх життєвий шлях – це радість та нагорода для багатьох, тим більше, що це ветерани медики, лікарі і медичні сестри – працівники МСЕ.

Логодзинська Любов Степанівна – реєстратор медичний, працювала в Закладі до 2009 року.

 

Гармаш Любов Акимівна – лікар-невропатолог, працювала в Закладі до 2008 року нагороджена пам’ятною медаллю «Захист Вітчизни».

 

Творіть добро, щоб кращим був цей світ,

Не знали горя щоб старі й малі

Страждання нищіть нанівець,

Свій слід залиште на землі.

Теплом своїм ви серце обігрійте.

Тому, хто вже наругу притерпів.

Тому, кому терпіть не сила,

Хто горе побороти не зумів.

Байдужими не будьте тільки

І пам’ятайте, що ми – люди.

Творіть добро, піклуйтеся про інших –

І посвітлішає усюди.

Куцевол Дмитро Васильович – лікар-офтальмолог, працював в Закладі до 2009 року.

Жуковська Ніна Олексіївна — реєстратор медичний, працювала в Закладі до 2009 року.

 

Половина Катерина Георгіївна — лікар-хірург, працювала в Закладі до 2009 року, нагороджена пам’ятною медаллю «Захист Вітчизни».

 

На жаль, час бере своє, але деяких ветеранів вже немає серед нас, тому колектив поіменно згадав усих, хто працював в закладі та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

Аптовцева Рима Олександрівна — лікар-терапевт,

Борисенко Таїсія Омелянівна — лікар-невропатолог,

Гармаш Любов Акимівна – лікар-невропатолог,

Логодзинська Любов Степанівна – реєстратор медичний,

Шишкіна Зоя Андріївна — інспектор з кадрів.

 

Аптовцева Рима Олександрівна – лікар-терапевт,працювала в Закладі до 2003 року нагороджена пам’ятною медаллю «Покрова Пресвятої Богородиці».

Матвєєва Віра Іванівна – сестра медична, працювала в Закладі до 2002 року, нагороджена пам’ятною медаллю              «Покрова Пресвятої Богородиці».

 

Ільченко Світлана Миколаївна – реєстратор медичний, працювала в Закладі до 2010 року.

 

Груша Світлана Володимирівна – лікар-терапевт, працювала в Закладі до 2009 року.

Холоста Поліна Григорівна — медична сестра (в центрі), працювала в закладі до 2010 року.

Без уваги не остався ні один ветеран, кожний з них отримав гарний настрій, нагороди, подарунки та Подяки від                КЗ “ЧОЦ МСЕ ЧОР”.

Лікарі спеціалізованої радіологічної МСЕК завітали в Смілянську міську поліклініку для дорослих, щоб привітати ветерана праці Івана Івановича Перепелицю – лікаря- хірурга міжрайонної МСЕК, який працював до 2008 року. Йому була вручена Подяка від комунального закладу. Громадська організація «Спілка ветеранів і працівників силових структур України «Звитяга» нагородила ветерана пам’ятною медаллю «За нашу Победу». Цей захід був висвітлений в місцевій газеті «Сміла».

Колектив спеціалізованої радіологічної МСЕК відвідав вдома в Городищенському районі Ахкамову Людмилу Олександрівну, яка багато років працювала головою Черкаської міської МСЕК та вручили Подяку від Центру медико-соціальної експертизи за багаторічну сумлінну працю.