Акція по передачі машини в зону АТО

Акція по передачі машини в зону АТО

Кожна людина, що відчуває себе громадянином України, відчуває потребу допомогти тим відважним людям, що боронять цілісність нашої держави на Сході України. Вже вдруге відбувається передача машини в зону АТО.

Перший раз подібна акція відбулась, коли за допомогою до благодійників звернувся начальник медичної частини полку особливого призначення «Азов», Таранець Ігор Миколайович. Машина була необхідна для виконання особливих завдань, для здійснення санітарних перевезень, щоб уникнути попадання снайперів. В той момент родина Лепських, Одеський інститут стоматології, лікарська спільнота зібрали кошти та придбали Opel Vivaro та передали його до зони АТО.

Теперішня акція відбулась за ініціативи родини Лепських, Спілки офіцерів України та небайдужих людей. Машину SsangYong Actyon було передано до штабу АТО для оперативного виконання завдань. Така машина буде використовуватись за будь-яких погодних умова, в будь-якій місцевості.

Лепський Владлен Володимирович, головний лікар КЗ «ЧОЦ МСЕ ЧОР, говорить, що на подібну акцію надихнуло те, що зараз комісії МСЕ постійно стикаються з бійцями,що приймали участь в АТО, які повертаються до цивільного життя і зі значними труднощами проходять підготовку до медико-соціальної експертизи, оформляючи та збираючи для цього необхідні документи. Комунальним закладом спеціально розроблені методичні матеріали та пам’ятки (інформаційні листи) метою яких є допомогти бійцю зрозуміти які документи їм необхідні, які структури за їх оформлення відповідають, що таке лікарсько-консультативні та медико-соціальні експертні комісії. Щоб людина вже добре орієнтуючись в цих питаннях спокійно та по кроках пройшла підготовку до МСЕК, отримала або відсоток втрати працездатності, або групу інвалідності.